Ästhetische Zahnheilkunde

Diş Hekimi Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, İlk öğrenimini Londradaki Eastsheen Primary School’da tamamladıktan sonra, liseyi hem İstek Özel Semiha Şakir Lisesinden hem de California Piedmont High Schooldan çift lise diploması alarak bitirmiştir. Daha sonra Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalında görev yapmıştır.


Estetik tarih boyunca insanlar için çok önemli olan bir konudur. Zarif bir vücut, güzel bir gülümseme insanların sosyal yaşamını etkilediği gibi iş yaşamlarında da daha başarılı olmaları için artık gerekli görülmektedir. Gelişen teknolojiler sayesinde sağlık sektöründe de gerçeğe çok yakın doğal ve güzel eserlerin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Estetik diş hekimliği uygulamaları, diş eksikliği olan hastalarda uygulanan doğal diş vazifesi gören implant uygulamaları, dişlerin sadece ön yüzeyine uygulanarak yapılan ve dişlerin daha güzel bir görünüm elde etmesini sağlayan porselen lamina uygulamaları, dişlere hiç zarar vermeden dişlerin aralıklarının kapatılmasını sağlayan bonding uygulamları Çağdaş Kışlaoğlu’nun özel ilgi alanına girmektedir.

Web sitemiz Estetik Diş Hekimliği, Diş Beyazlatma, Lingual Ortodonti, Full Porselen Kronlar, Ortodonti, Estetik Dolgular, Porselen Laminalar, Zirkonyum, Empress Köprüler, Bonding, İmplant, Kanal Tedavisi, Çene Cerrahisi, Beyaz ve Pembe Estetik, Gülüş Tasarımı, Pedodonti Çocuk Diş Hekimliği, Periodontoloji Diş Eti Hastalıkları, Porselen Kron – Köprü, Porselen Dolgu (İnley - Onley), Yaşlı Bireylerde Ağız ve Diş Sağlığı konuları hakkında ziyaretçilerimizi bilgilendirmek için hazırlanmıştır.

Bu bilgilendirmelerimiz kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.